Pedana për Volvo CX60 (2008-2018)

L

In stock

Pedana alumini për Volvo CX60 për modelet nga 2008-2018
Pedanat janë material cilësor plastikë e temperuar me mbulesë alumini.
Janë 100% për modelet e cx60 dhe jo universale, montohen lehtësisht pranë serviseve dhe përveç bukurisë mbajnë dhe peshën e këmbës sa herë që shkelet mbi të.

Për çmimin ju lutemi na kontakoni në whatsapp.

PS: duke qenë se kemi luhatje të vazhdueshme të çmimeve kjo është arsyeja e mos publikimit të çmimit.

Be the first to review “Pedana për Volvo CX60 (2008-2018)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedana për Volvo CX60 (2008-2018)