Bishta bagazhi/xhami

45 50  (-10%)

In stock

Bishta bagazhi/xhami për modele te ndryshme automjetesh si benz, audi, bmw, vw, etj. Bishta 100% origjinal i rrinë makinës tuaj perfekt. Bishtat janë me boj astar dhe duhen lyer me bojë sipas pigmentit të makinës tuaj… Çmimet ndryshojnë në bazë të modelit të makinave

Be the first to review “Bishta bagazhi/xhami”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Bishta bagazhi/xhami

45 50  (-10%)

Add to Cart