Harkore xhami për Benz C class W203

20 25  (-20%)

In stock

Përshkrimi:
Harkore xhami për Mercedes-Benz W203. CIlësi maksimale, të cilat i japin makinës tuaj një tjetër pamje dhe mbi të gjitha janë funskionale.

Përdorimi: Vendosen në kornizën e derë me ngjitje

Montimi:
Mund t'i vendosni dhe vet lehtësisht

Përshkrimi:
Harkore xhami për Mercedes-Benz W203. CIlësi maksimale, të cilat i japin makinës tuaj një tjetër pamje dhe mbi të gjitha janë funskionale.

Përdorimi: Vendosen në kornizën e derë me ngjitje

Montimi:
Mund t’i vendosni dhe vet lehtësisht

Be the first to review “Harkore xhami për Benz C class W203”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Harkore xhami për Benz C class W203

20 25  (-20%)

Add to Cart