Kompresor ajëri

10 16  (-38%)

Out of stock

Kompresor ajeri portativ ideal për autovetura. Punon me energji 12V nga vendi i kariuesit të makinës uqia fryrëse 300 PSI. Është tepër i vogël dhe nuk zë shumë vend në bagazhin tuaj. Mund ta përdorini për fryrjen e gomave të automjetit, biçikletës, motorrit apo dhe për komerdare ose topa.

Be the first to review “Kompresor ajëri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Kompresor ajëri

10 16  (-38%)