Maskarine Diamond për Benz C Class W204

6500 L10000 L (-35%)

In stock

Përshkrimi:
Maskarinë Diamond për Mercedes-Benz W204. Maskarina është një ndër modelet më të shitura dhe i jep makinës tuaj një look perfekt.

Përdorimi: Maskarina i shkon çdo modeli W204 pavarësisht vitit apo look-ut.

Montimi:
Rekomandohet tek ndonje autoservis ose bojaxhi

Përshkrimi:
Maskarinë Diamond për Mercedes-Benz W204. Maskarina është një ndër modelet më të shitura dhe i jep makinës tuaj një look perfekt.

Përdorimi: Maskarina i shkon çdo modeli W204 pavarësisht vitit apo look-ut.

Montimi:
Rekomandohet tek ndonje autoservis ose bojaxhi

Be the first to review “Maskarine Diamond për Benz C Class W204”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Maskarine Diamond për Benz C Class W204

6500 L10000 L (-35%)

Add to Cart