Maskarinë GT për ML W164

110 150  (-27%)

In stock

Përshkrimi:
Maskarinë GT për Mercedes-Benz ML W164. Maskarina është një ndër modelet më të shitura dhe i jep makinës tuaj një look perfekt.

Përdorimi: Maskarina i shkon çdo modeli ML W164. Maskarina ka dhe stemen e përfshirë.

Montimi:
Rekomandohet tek ndonje autoservis ose bojaxhi

Përshkrimi:
Maskarinë GT për Mercedes-Benz ML W164. Maskarina është një ndër modelet më të shitura dhe i jep makinës tuaj një look perfekt.

Përdorimi: Maskarina i shkon çdo modeli ML W164. Maskarina ka dhe stemen e përfshirë.

Montimi:
Rekomandohet tek ndonje autoservis ose bojaxhi

Be the first to review “Maskarinë GT për ML W164”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Maskarinë GT për ML W164

110 150  (-27%)

Add to Cart