Parakolp GTI Golf 6

In stock

Përshkrimi:
Parakolp GTI për VW Golf 6 (2008-2012). Parakolpi është i kompletuar me maskarinë, grila dhe frexho.
Materialet janë prodhim cilësor i garantuar.

Montimi:
Montimin mund ta kryeni në çdo servis të afërt. Gjithashtu pjesët kanë nevojë të lyhen sipas pigmentit të bojës që makina juaj ka aktualisht.
Ps: Mundësojmë montim dhe lyerje dhe jua dorëzojmë makinën të përfunduar.

Çmimi:
Për çmimin e tyre na kontaktoni në Whatsapp.

PS: duke qenë se kemi luhatje të vazhdueshme të çmimeve kjo është arsyeja e mos publikimit të çmimit.

Be the first to review “Parakolp GTI Golf 6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Parakolp GTI Golf 6