Pedana për GLC

29000 L30000 L (-3%)

In stock

Përshkrimi:
Pedana alumini për Mercedes-Benz GLC

Përdorimi: 100% origjinale të modelit të GLC

Montimi:
Montimi mund ta bëni në servis. Në pako kanë gjithçka dhe makina dhe pedanat nuk kanë nevojë për modifikime.

Categories: ,

Përshkrimi:
Pedana alumini për Mercedes-Benz GLC

Përdorimi: 100% origjinale të modelit të GLC

Montimi:
Montimi mund ta bëni në servis. Në pako kanë gjithçka dhe makina dhe pedanat nuk kanë nevojë për modifikime.

Be the first to review “Pedana për GLC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedana për GLC

29000 L30000 L (-3%)

Add to Cart