Pedana për Hyundai Tucson

In stock

Përshkrimi:
Pedana për Hyundai Tucson 2016+
Pedanat janë cilësi maksimale dhe kanë gjithëçka të nevojshme për montim në kuti. I shkojnë 100% makinës dhe nuk kanë nevojë për modifikime

Montimi:
Rekomandohen autoservis që kanë vendosur më parë pedana.

Përshkrimi:
Pedana për Hyundai Tucson 2016+
Pedanat janë cilësi maksimale dhe kanë gjithëçka të nevojshme për montim në kuti. I shkojnë 100% makinës dhe nuk kanë nevojë për modifikime

Montimi:
Rekomandohen autoservis që kanë vendosur më parë pedana.

Be the first to review “Pedana për Hyundai Tucson”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedana për Hyundai Tucson