Pedana për Jeep Wrangler (4 porta)

L

In stock

Pedana për Jeep Wrangler 4 porta
Pedanat janë material tepër cilësor dhe përveç bukurisë janë dhe të forta për pesha dhe forcë të ndryshme që mund të vendosen mbi të.

Pedanat janë 100% origjinale për Jeep Wrangler 4porta dhe jo universale dhe montohen në çdo autoservis.

Për çmimin e tyre na kontaktoni në Whatsapp.

PS: duke qenë se kemi luhatje të vazhdueshme të çmimeve kjo është arsyeja e mos publikimit të çmimit.

Be the first to review “Pedana për Jeep Wrangler (4 porta)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedana për Jeep Wrangler (4 porta)