Pedana për ML W166

In stock

Përshkrimi:
Pedana alumini për Mercedes-Benz ML W166
Pedanat janë prodhim tepër cilësor ku bazamenti është hekur, shtesa kryesore e ekspozuar material alumini, i cili nuk nxihet nga dielli apo ndryshket nga uji si dhe mbështjellja e tyre nga material plastikë e temperuar.
Pedanat janë 100% origjinale për modelin ML dhe jo universale.

Montimi:
Montimin mund ta kryeni në çdo servis të afërt.

Çmimi:
Për çmimin e tyre na kontaktoni në Whatsapp.

PS: duke qenë se kemi luhatje të vazhdueshme të çmimeve kjo është arsyeja e mos publikimit të çmimit.

Be the first to review “Pedana për ML W166”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedana për ML W166