Xham pasqyre golf V

1400 L1500 L (-7%)

In stock

Përshkrimi:
Xham pasqyre për golf V. Xhami i shkon cod modeli VW Golf 5 dhe është me rezistencë si origjinali

Përdorimi: Vendoset me kapset e veta

Montimi:
Mund t'i vendosni dhe vet lehtësisht

Categories: ,

Përshkrimi:
Xham pasqyre për golf V. Xhami i shkon cod modeli VW Golf 5 dhe është me rezistencë si origjinali

Përdorimi: Vendoset me kapset e veta

Montimi:
Mund t’i vendosni dhe vet lehtësisht

Be the first to review “Xham pasqyre golf V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Xham pasqyre golf V

1400 L1500 L (-7%)

Add to Cart