Xham feneri për Benz W211 / EVO

35 

In stock

Përshkrimi:
Xham feneri për Mercedes-Benz W203. Xhami përbëhet nga plastikë e temperuar teper e fortë, e cila nuk e humbet shkëlqimin pavarësisht qëndrimit në diell apo ditë me ngricë. Xhamat shkojnë 100% në fenerin egzistues pa qenë nevoja për modifikime.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Përshkrimi:
Xham feneri për Mercedes-Benz W211/EVO. Xhami përbëhet nga plastikë e temperuar teper e fortë, e cila nuk e humbet shkëlqimin pavarësisht qëndrimit në diell apo ditë me ngricë. Xhamat shkojnë 100% në fenerin egzistues pa qenë nevoja për modifikime.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Be the first to review “Xham feneri për Benz W211 / EVO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Xham feneri për Benz W211 / EVO