Xham feneri për E-Class W213

In stock

Përshkrimi:
Xhama feneri për Mercedes-Benz E-Class W213. Disponojmë për të modelin 2014-2016
Xhamat përbëhen nga material plastikë e temperuar, e cila nuk ndrshon ngjyrë gjatë qëndrimit në diell. Xhamat përputhen 100% me fenerin egzistues ç’ka nuk lejon që brenda fenerit të depërtoj uji apo avulli.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Përshkrimi:
Xhama feneri për Mercedes-Benz E-Class W213. Disponojmë për të modelin 2014-2016
Xhamat përbëhen nga material plastikë e temperuar, e cila nuk ndrshon ngjyrë gjatë qëndrimit në diell. Xhamat përputhen 100% me fenerin egzistues ç’ka nuk lejon që brenda fenerit të depërtoj uji apo avulli.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Be the first to review “Xham feneri për E-Class W213”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Xham feneri për E-Class W213