Perde për makine

790 L1500 L (-47%)

In stock

Përshkrimi:
Perde universale për makinë për xhamat e pasëm. Perdet janë portative dhe palosen sërish gjatë kohës që nuk doni ti përdorni. Kapja e tyre bëhet nëpërmjet kapses me vakum.

Montimi:
Lehtësisht të montueshme dhe të çmontueshme.

Be the first to review “Perde për makine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Perde për makine

790 L1500 L (-47%)

Add to Cart