Kokë marrshi manuale për Golf 4

19 25  (-24%)

In stock

Përshkrimi:
Kokë marrshi manuale me 5 marrsha për Golf 4
Koka e marrshit përfshinë dhe meshinën si mbulesë.
Cilësi shumë e mirë dhe nuk ripet apo griset lehtë.

Montimi:
Mund ta vendosni vet ose në ndonjë servis

Be the first to review “Kokë marrshi manuale për Golf 4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Kokë marrshi manuale për Golf 4

19 25  (-24%)

Add to Cart