Mbështetëse krahu universale

22 25  (-12%)

In stock

Përshkrimi:
Mbeshtetese krahu universale teper cilesore

Përdorimi: I bën shumicës së modeleve të makinave me përjashtim golf 4 dhe 5. Për ato modele disponojmë tjetër model.

Montimi:
Montohet me vida tek pjesa e trungut të frenave të dorës dhe zakonisht mund ta montoni dhe vet

Përshkrimi:
Mbeshtetese krahu universale teper cilesore

Përdorimi: I bën shumicës së modeleve të makinave me përjashtim golf 4 dhe 5. Për ato modele disponojmë tjetër model.

Montimi:
Montohet me vida tek pjesa e trungut të frenave të dorës dhe zakonisht mund ta montoni dhe vet

Be the first to review “Mbështetëse krahu universale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Mbështetëse krahu universale

22 25  (-12%)

Add to Cart