Mbështetëse krahu universale me linjë USB

35 

In stock

Mbështetëse krahu universale me bazament nga 10-18 cm, e cila e bën unike dhe e përshtatshme për çfarëdo lloj automjeti. Mbështetësja është tepër komode dhe gjithashtu ka linjë USB me 6 porta, të cilat mund të përdoren për karikimin e telefonit, vendosjen e mp3, dritave të dekorit, etj.

Be the first to review “Mbështetëse krahu universale me linjë USB”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Mbështetëse krahu universale me linjë USB