Pedale Audi

3500 L

In stock

Përshkrimi:
Pedale inoksi për Audi (automat dhe manual) për A3,A4,A5,A6,A7,A8, Q5,Q7

Përdorimi: Vendosen si kllufa dhe kanë kapset e veta

Montimi:
Mund t'i vendosni dhe vet lehtësisht

Përshkrimi:
Pedale inoksi për Audi (automat dhe manual) për A3,A4,A5,A6,A7,A8, Q5,Q7

Përdorimi: Vendosen si kllufa dhe kanë kapset e veta

Montimi:
Mund t’i vendosni dhe vet lehtësisht

Be the first to review “Pedale Audi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu