Pedale inoksi për VW Golf 5-6

3000 L3500 L (-14%)

In stock

Përshkrimi:
Pedale inoksi për VW golf 5-6 (automat dhe manual)

Përdorimi: Vendosen si kllufa dhe kanë kapset e veta

Montimi:
Mund t'i vendosni dhe vet lehtësisht

Përshkrimi:
Pedale inoksi për VW golf 5-6 (automat dhe manual)

Përdorimi: Vendosen si kllufa dhe kanë kapset e veta

Montimi:
Mund t’i vendosni dhe vet lehtësisht

Be the first to review “Pedale inoksi për VW Golf 5-6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedale inoksi për VW Golf 5-6

3000 L3500 L (-14%)

Add to Cart