Pedale inoksi për VW

30 

In stock

Pedale inoksi për vw. Pedalet jane covera metalikë dhe gomë që vendosen duke hequr ato egzistues. Cilësi e garantuar.

Gjendje për: Golf 5,6,7, Tiguan, Touareg, Touran, Jetta, Passat Cc, etj

Be the first to review “Pedale inoksi për VW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Pedale inoksi për VW