Tapeta gome për Porsche Cayenne

50 60  (-17%)

In stock

Përshkrimi:
Tapeta gome origjinale për Porsche Cayenne 2011+
Tapetat kanë tapa dhe prerje origjinale dhe nuk mbajnë era gomë. Seti përfshinë 4 tapetat (para dhe pas) dhe tapetin mes sedileve pas.

Montimi:
Mund t’i vendosni lehtësisht vet

Përshkrimi:
Tapeta gome origjinale për Porsche Cayenne 2011+
Tapetat kanë tapa dhe prerje origjinale dhe nuk mbajnë era gomë. Seti përfshinë 4 tapetat (para dhe pas) dhe tapetin mes sedileve pas.

Montimi:
Mund t’i vendosni lehtësisht vet

Be the first to review “Tapeta gome për Porsche Cayenne”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Tapeta gome për Porsche Cayenne

50 60  (-17%)

Add to Cart