Veshje timoni me qepje

990 L1200 L (-18%)

In stock

Veshje timoni universale me qepje, e cila ju shkon mbi 90% të modeleve të makinave.
Veshja është prej materiali inkelit dhe ka në pako gjilpër dhe fije. (fije e zezë, blu dhe e kuqe)

Be the first to review “Veshje timoni me qepje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Veshje timoni me qepje

990 L1200 L (-18%)

Add to Cart