Llampa Hologjen Osram Color Blue

3000 L3500 L (-14%)

In stock

Përshkrimi:
Llampa halogjene Osram Color Blue me look Xenon. Mundësojnë ndriçim shumë të mirë me nuancë blu si xenon.
Llampa H7, 12V, 55W rrisin ndriçimin me mbi 20%.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Përshkrimi:
Llampa halogjene Osram Color Blue me look Xenon. Mundësojnë ndriçim shumë të mirë me nuancë blu si xenon.
Llampa H7, 12V, 55W rrisin ndriçimin me mbi 20%.

Montimi:
Rekomandohen autoservis por mund t’i vendosni dhe vet.

Be the first to review “Llampa Hologjen Osram Color Blue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Llampa Hologjen Osram Color Blue

3000 L3500 L (-14%)

Add to Cart