Kamër parkimi

15 

In stock

Kamera është rezistente ndaj ujit dhe punon dhe në kushte atmosferike ekstreme..
Ka kënd të rregullueshëm për shikimit, i cili ju lejon të rregulloni kamerën në një pozicion që është më i miri për ju, duke ulur në mënyrë efektive shkallën e aksidentit.
E lehtë për tu instaluar. Pajisur me kllapa të rregullueshme dhe 2 vida për instalim, kamera universale, me madhësi mini mund të përdoret për të gjitha llojet e automjeteve, si makina, kamionë, SUV, RV, etj.

Be the first to review “Kamër parkimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Kamër parkimi