Ofertë zinxhira bore + antifrizë + uji xhami dhuratë

3500 L4500 L (-22%)

In stock

Përshkrimi:
Zinxhirë bore për modele të ndryshme autoveturash. Zinxhirët janë materail çelik dhe cilësor ç’ka i bënë udhëtimet tuaja në kohë të vështira tepër të sigurta! Me blerjen e zinxhirave ju përfitoni 1l uji xhami dhe 1l antifrizë dhuratë!

Përdorimi: Zinxhirat mund t’i përdorni vetëm në vende me borë ose akull.
Kujdes: Përdorimi i zinxhirave në asfalt pa borë dëmton gomën dhe disqet!

Montimi:
Mund t’i montoni lehtësisht vet (nëse hasni vështirësi mund të na kontaktoni në çdo moment dhe ne ju orientojmë për të bërë vendosjen siç duhet).

Be the first to review “Ofertë zinxhira bore + antifrizë + uji xhami dhuratë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Ofertë zinxhira bore + antifrizë + uji xhami dhuratë

3500 L4500 L (-22%)

Add to Cart