Set për pastrimin e fenerëve me avull

50 

In stock

Set për pastrimin e fenerëve me avull, përfshinë solucionin 800gr, pajisjen, valixhen, sfungjer, letër uji. 100% rezultat i garantuar dhe efikas. Transformon fenerët tuaj…

Me një shishe solucion mund të bëni deri në 10 makina. Pas mbarimit të solucionit kemi shishe që mund ta blini ekstra 800gr 1500 lekë

Be the first to review “Set për pastrimin e fenerëve me avull”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Set për pastrimin e fenerëve me avull