Antifrizë 2+1 dhuratë

1500 L2100 L (-29%)

In stock

Përshkrimi:
Antifrizë italiane Lublan vjen me ofertë speciale. Paguaj 2 dhe përfitoni 1 tjetër dhuratë! Antifriza është cilësore dhe mbron makinën tuaj deri në -35'C

Përdorimi: Antifriza përdoret pasi t'i keni derdhur ujin makinës ose nëse e keni me antifrizë mund t'ja hidhni direkt.

Montimi:
Tundeni bidonin përpara se ta hapni dhe hidheni në makinë.

Përshkrimi:
Antifrizë italiane Lublan vjen me ofertë speciale. Paguaj 2 dhe përfitoni 1 tjetër dhuratë! Antifriza është cilësore dhe mbron makinën tuaj deri në -35’C

Përdorimi: Antifriza përdoret pasi t’i keni derdhur ujin makinës ose nëse e keni me antifrizë mund t’ja hidhni direkt.

Montimi:
Tundeni bidonin përpara se ta hapni dhe hidheni në makinë.

Be the first to review “Antifrizë 2+1 dhuratë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return any images.

Main Menu

Antifrizë 2+1 dhuratë

1500 L2100 L (-29%)

Add to Cart